Вітаємо колег

12 січня 2017 року 

 

Результат пошуку зображень за запитом "букет"

Вітаємо! 

Руссол Світлану Андріївну, керівника гуртків Подільської міської станції юних натуралістів, яка  посіла ІІ місце  у номінації «Науково-популярні видання для дітей та юнацтва» в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу" рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму.

Підстава: наказ обласного Гуманітарного центру позашкільної освіти і виховання від 12.12.2016 року № 191/ОД

 

29 грудня 2016 року

 

Картинки по запросу конкурс земля наш спільний дім 

  Пишаємося командою "Екосфера"  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 м.Подільська,      за перемогу у номінації  "Відтворення та пропаганда народних традицій щодо гармонії  взаємовідносин   з  природою"  в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  учнівських колективів екологічної просвіти "Земля-наш спільний дім"

 

 

27 грудня 2016 року

 

1368305984_buket_155 (320x309, 178Kb)

Вітаємо!

дипломантів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму

Бєлову Віту Аркадіївну, керівника гуртків Подільської міської станції юних натуралістів,, яка нагороджена дипломом І ст. за роботу «Розвиток пізнавальної активності гуртківців при вивченні ботаніки».у номінації "Методичні рекомендації та навчально-методичні посібники з організації науково-дослідницької та еколого-природоохоронної діяльності в навчальних закладах різного типу для учнів різних вікових категорій." (для дорослих);

Руссол Світлану Андріївну, керівника гуртків Подільської міської станції юних натуралістів , яка нагороджена дипломом ІІ ст, за роботу « За здоровий спосіб життя». у номінації "Дидактичні та практичні матеріали для проведення дослідницьких робіт", а також  дипломом ІІ ст, за роботу «Подорож у світ лікарських рослин».у номінації "Проекти, сценарії масових заходів для учнів із еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти"

 

 

23 грудня 2016 року

 

 

 

 Вітаємо!

Нападовську Світлану Володимирівну, учителя початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017!

 

 

 

 

 

15 грудня 2016 року

Вітаємо!

Афлатуна Мамедова – представника команди Одеської області, який посів І місце особистому заліку серед чоловіків І місце в особистому заліку серед  чоловіків  на Всеукраїнських змаганнях з шахів серед педагогічних працівників – членів Профспілки працівників освіти  і науки України.

 За підсумками трьох днів всеукраїнських змагань переможцями у командному заліку визнано команду Одеської області, яку урочисто нагородили дипломом,  кубком та грошовою премією у розмірі 4500 гривень, а учасників – дипломами та золотими медалями.

Детальніще за посиланням http://websystem.kotovsk-city.gov.ua/

 

28 листопада 2016 року

 

Вітаємо:

DSC_2684

 

Лауреата ІІІ ступеня щорічної Премії Одеської обласної ради за  ІІІ місце та премію у розмірі 5 тис. грн. – Корню Івана Миколайовича, вчителя історії та правознавства навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» м. Подільськ у номінації "Педагогічні досягнення"

 

 

 

 

 

 

 

25 листопада 2016 року

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "букет"

Вітаємо

переможців міського конкурсу "Учитель року  - 2017"

Нападовську Світлану Володимирівнуучителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, яка виборала звання "Учитель року - 2017"

Галайко Ольгу Валеріївну, учителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, яка посіла ІІ місце

Якубовську Наталію Воломирівну, учителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, яка посіла ІІ місце.

 

18 листопада 2016 року

 

 

Картинки по запросу букет клипарт

 

ВІТАЄМО:

Молдаванову Ірину, Ніколаєву Ірину, вихованок гуртка Подільської міської станції юних техніків (керівник Поліщук Т.Г. з І місцем на обласному конкурсі "М'яка іграшка" у старшій віковій групі.

 

 

26 жовтня 2016 року

 

Вітаємо!Картинки по запросу букет цветов

Колектив Подільської міської станції юних техніків (директор Гульманова О.В.) у складі:

Трамбовецького Максима, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Храба Івана, учня 9 класу ЗОШ № 6, що посіли І місце в обласному етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інноваційних проектів "Майбутне України"  у номінації  "Технічна творчість та винахідництво"

Дарієнко Захара, учня 8 класу НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія", Желіховського Андрія, що посіли І місце  у номінації "Електроніка та приладобудування"

 

26 жовтня 2016 року

 

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс мистецтв єднаємо серця"Вітаємо!

 

Хореографічний колектив "Фантазія" Цетру дитячої творчості міста Подільск (директор Ткач Т.М.), який посів ІІІ місце на Всеукраїнському багатожанровому  конкурсі мистецтв "Єднаємо серця-2016" у номінації "Сценічна хореографія" (діти 9-12 р.) (кер.  колективу (Берко Ю.А.)

 

 

27 вересня 2016 року

 

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів міста!

Результат пошуку зображень за запитом "букет"Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом Днем дошкілля!

Щира подяка всім вам  за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "букет"

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу

"Виховувати особистість"

Диплом І ступеня:

  • Кульчицьку Інну Анатоліївну, вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5.
  • Поліщук Тетяну Григорівну, керівника гуртка Станції юних техніків;

Диплом ІІ ступеня:

  • Широкову Тетяну Петрівнуучителя російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6;

Диплом ІІІ ступеня:

  • Чалюк  Ларису  Василівну, учителя початкових класів  загальноосвітньої  школи І-ІІ ст. № 8;
  • Савчук Таїсію  Василівну, учителя хімії НВК «Загальноосвітня школа І ст.- гімназія»

Підстава: наказ ВО від 27.09.2016 року № 363

 

31 серпня 2016 року

 

Результат пошуку зображень за запитом "дзвоник шкільний 1 вересня"Шановні педагоги, батьки, учні!

Від щирого сердця прийміть наші привітання з Днем знань! Життя кожного з нас неразривно пов'язано з улюбленою школою, першим вчителем. І кожен раз початок нового навчального року викликає в нашій душі хвилюючі та радісні спогади.

Першого вересня  почнеться нове життя, повне відкриттів та цікавих подій, для наших першокласників, А для  педагогів, керівників навчальних закладів День знань - це радісна зустріч з учнями, новий етап в кропіткій, серьозній роботі, від якої залежить майбутне нашої держави.

Нехай школа завжди залишається доброю, теплою домівкою, де завжди цікаво і затишно. Нехай День знань для учнів, учителів, батьків стане Днем великих надій!

Щастя вам, успіхів у навчанні і творчості!

 

24 серпня 2016 року

 

 З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності  України! Прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує уже 25  річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на  своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

 

 Від щирого серця  зичимо  колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!

 

28 червня 2016 року

 Вітаємо переможців обласних олімпріад з базових предметів: 

 

Вдовіченка Вадима Вікторовича, учня 11 класу  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (ІІІ місце  з економіки); Білокриницьку Віолетту Вікторівну, ученицю  8  класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8  (ІІІ місце з біології); Пугача Дениса Євгенійовича, учня 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа   І ступеня – гімназія» (ІІІ місце з біології); Тупіка Миколу Андрійовича, учня 11 класу загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 5  (ІІІ місце з біології);  Басюка Юрія Миколайовича, учня 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5  (ІІІ місце з географії);  Пугача Дениса Євгеновича, учня 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»(ІІІ місце з географії);  Кисельова Костянтина Олексійовича, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 (ІІІ місце з географії);  Балабана Дмитра Володимировича, учня 10 класу  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» (ІІ місце з інформатики); Басюка Юрія Миколайовичаучня 10 класу загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 5 (ІІІ місце з математики); Сакару Ольгу Володимирівну, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 (ІІІ місце з правознавства); Цибулька Костянтина Олексійовича, учня 8 класу Котовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (ІІІ місце з української мови та літератури); Пугача Дениса Євгеновича, учня 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» (ІІІ місце з української мови та літератури);  Басюка Юрія Миколайовича, учня 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5  ( ІІІ місце з української мови та літератури);  Семенюка Нікіту Вікторовича, учня 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» (ІІІ місце з англійської мови); Сіндєєву Ксенію Олександрівну, ученицю 11 класу Котовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 ( ІІІ місце з англійської мови).

Детальніше на сайті Одеського обласного інституту удосконалення вчителів за посиланням:   Накази про  підсумки  ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад у 2015/2016 навчальному році   

 

16 червня 2016 року

ВІТАЄМО!

Відповідно до наказу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання від 10.05.2016 року № 74-ОД на базі науково-технічного підрозділу Центру у травні - червні 2016 року було організовано та проведено обласний етап Всеукраїнських виставок-конкурсів: з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!», декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

За підсумками участі  чудові результати показали загальносвітні  заклади, Станція юних техніків нашого міста. Так, серед міст обласного підпорядкування у виставках технічної творчості, декоративно-прикладної творчості, початкового технічного моделювання наше місто посіло І-ші місця. Серед авторів найкращих робіт:Кучерук Олександр, вих.гуртка «Оригамі» СЮТ (диплом І ст.),Пустовойченко Олександр, вих.гуртка «ПТМ» СЮТ (диплом І ст.), Самаруха Олександр, вих.гуртка «Випилюємо з фанери» СЮТ (диплом ІІ ст.), Рудь Данило, учень 4 класу ЗОШ № 4 (диплом ІІІ ст.); а також, дипломами І ст. нагороджені учасники обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» : Дарієнко Захар, вих.гуртка «Юних конструкторів приладів радіоелектроніки» СЮТ;   Трамбовецький Максим, вих.гуртка «Технічне конструювання» СЮТ;  Храб Іван, вих.гуртка «Технічне конструювання» СЮТ; Желіховський Андрій, вих.гуртка «Юних конструкторів приладів радіоелектроніки» СЮТ; Калашніков Владислав, вих.гуртка «Випилюємо з фанери» СЮТ;колектив вихованців гуртка «Технічний дизайн» СЮТ (кер.Казицька Н.І.); дипломом ІІ ст.- колектив гуртка «Технічного конструювання» Котовського НВК «ЗОШ-ліцей» (кер.Семенчук О.І.); дипломами І ст.учасників обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужткового і образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край»:Кохановська Ірина, учениця 7 класу ЗОШ № 5 ; Щур Юлія, учениця 7 класу ЗОШ № 5; Ларіна Ольга, вих.гуртка «Виготовлення сувенірів» СЮТ; Пустовойченко Дмитро, вих.гуртка «Виготовлення сувенірів» СЮТ;Омельченко Яна, учениця 7 класу ЗОШ № 9;  Ткач Валерій, учень 7 класу ЗОШ № 4; Ніколаєва Діана, вих.гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» СЮТ; дипломами ІІІ ст.: Ніколаєва Ірина, вих.гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» СЮТ;

 

03 червня 2016 року

 

ВІТАЄМО  Жук Наталію Антонівну, вчителя фізичної культури загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 8, яка посіла ІІІ місце в ІІ  обласному турі Ісеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

 

22 квітня 2016 року

ВІТАЄМО  команду молодших школярів міста у складі: Кучерука Олександра, Рудя Данили, учнів 4 класу загальноосвітньої школи № 4, вихованців гуртка  СЮТ (керівник Вінницька В.Б.), які посіли ІІ командне місце на обласних змаганнях з початкового технічного моделювання.

 

 

 

08 квітня 2016 року

 

 

ВІТАЄМО Бєлову Віту Аркадіївнукерівника гуртків Котовської міської станції юних натуралістів,

яка  посіла І місце  в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості"у номінації «Керівник біологічного гуртка"»!