"Учитель року-2020"-результ.

18 листопада 2019 року

Результати тестування у номінації "Історія"

ПІБ учасника

територіальна  приналежність

сума

1-30 балів

Євтодій Ігор Миколайович

Кодимський

р-н

19,0

Кресюн  Наталя Олександрівна

Кодимський

р-н

23,0

Муль Лілія Василівна

Балтський р-н

18,0

Самборська Наталя Іванівна

м. Подільськ

23,0

Тернавська Світлана Григорівна

м. Подільськ

14,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати тестування у номінації "Зарубіжна література"

ПІБ учасника

територіальна  приналежність

сума

1-30 балів

Алексеєва Олена Миколаївна

м. Подільськ

16,0

Кушнір Світлана Петрівна

Кодимський

р-н

19,0

Ткач Людмила Василівна

Любашівська ОТГ

19,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати конкурсного випробування "Практична робота" у номінації "Історія"

ПІБ

 

 

 

Територіальна приналежність

 

 

 

 

всього

 

 

середній бал

1-12

 

Євтодій Ігор Миколайович

Кодимський

р-н

29,0

9,7

Кресюн  Наталя Олександрівна

Кодимський

р-н

31,0

10,3

Муль Лілія Василівна

Балтський р-н

26,0

8,7

Самборська Наталя Іванівна

м. Подільськ

28,0

9,3

Тернавська Світлана Григорівна

м. Подільськ

30,0

10,0

 

Результати конкурсного випробування "Практична робота" у номінації "Зарубіжна література"

ПІБ

 

 

 

Територіальна приналежність

 

 

 

всього

 

 

середній бал

 1-12

Алексеєва Олена Миколаївна

м. Подільськ

20,0

6,7

Кушнір Світлана Петрівна

Кодимський

р-н

34,0

11,3

Ткач Людмила Василівна

Любашівська ОТГ

31,0

10,3

 

19-20 листопада 2019 року

Результати конкурсного випробування "Урок" у номінації "Історія"

 

ПІБ

 

 

 

Територіальна приналежність

 

 

 

 

всього

 

 

 

середній бал

Євтодій Ігор Миколайович

Кодимський

р-н

161,0

53,7

Кресюн  Наталя Олександрівна

Кодимський

р-н

176,0

58,7

Муль Лілія Василівна

Балтський р-н

169,0

56,3

Самборська Наталя Іванівна

м. Подільськ

118,0

39,3

Тернавська Світлана Григорівна

м. Подільськ

167,0

55,7

 

Результати конкурсного випробування "Урок" у номінації "Зарубіжна література"

 

ПІБ

 

 

 

Територіальна приналежність

 

 

 

всього

 

 

середній бал

 

Алексеєва Олена Миколаївна

м. Подільськ

150,0

50,0

Кушнір Світлана Петрівна

Кодимський р-н

163,0

54,3

Ткач Людмила Василівна

Любашівська ОТГ

124,0

41,3

 

Результати конкурсного випробування "Методичний практикум" у номінації "Історія"

 

ПІБ

 

 

 

Територіальна приналежність

 

 

 

 

всього

 

 

 

середній бал

Євтодій Ігор Миколайович

Кодимський

р-н

32,0

10,7

Кресюн  Наталя Олександрівна

Кодимський

р-н

32,0

10,7

Муль Лілія Василівна

Балтський р-н

31,0

10,3

Самборська Наталя Іванівна

м. Подільськ

33,0

11,0

Тернавська Світлана Григорівна

м. Подільськ

30,0

10,0

Результати конкурсного випробування "Методичний практикум" у номінації "Зарубіжна література"

 

ПІБ

 

 

 

Територіальна приналежність

 

 

 

всього

 

 

середній бал

 

Алексеєва Олена Миколаївна

м. Подільськ

36,0

12,0

Кушнір Світлана Петрівна

Кодимський р-н

33,0

11,0

Ткач Людмила Василівна

Любашівська ОТГ

21,0

7,0

 

Результати конкурсного випробування "Майстер - клас" у номінації "Зарубіжна література"

ПІБ

 

 

 

Територіальна приналежність

 

 

 

всього

 

 

середній бал

 

Алексеєва Олена Миколаївна

м. Подільськ

33,0

11,0

Кушнір Світлана Петрівна

Кодимський р-н

36,0

12,0

Ткач Людмила Василівна

Любашівська ОТГ

33,0

11,0