Єдина база даних про облік дітей, які навчатимуться в 1 класах шкіл міста

 

 

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 р., зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку  навчального року та відповідно до території обслуговування (крім закладів освіти ІІ, ІІ-ІІІ ступенів та ІІІ ступеня).

         Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».   

         Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви  висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації).

         Заяву про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким  закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи,  визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, подаються  одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

Для зарахування необхідно:

написати заяву на ім'я директора школи,

мати копію свідоцтва про народження,

паспорт одного з батьків(або особи, яка їх заміщує) з пропискою

 

Шановні батьки! Звертайтесь до управління освіти, сім'ї та молодіжної політики  з 15 січня нового року.

 

Список

учителів шкіл, які навчатимуть учнів 1-х класів у 2020/2021 навчальному році

П.І.Б.

директора

Заклад Клас  

Вчитель

 

  Ларіонова

  Олена

  Петрівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

1 - А клас

1

  Стратон Тетяна Олександрівна

 

1 - Б клас

2

  Сторожук Катерина Леонідівна

  Никифорук

  Микола

  Іванович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1 - А клас

3

  Якубовська Наталія Володимирівна

 

1 - Б клас

4

  Сапожинська Анастасія Сергіївна

  Погорела

  Олена 

  Василівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

1  клас

    

 

5

  Вихристюк Світлана Миколаївна

 

  Лайтан

  Антоніна

  Василівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

1 - А клас

6

   Дребницька Світлана Сергіївна 

 

1 - Б клас

7

   Котішевська Людмила Петрівна

 

1 - В клас

8

   Мала Ліна Василівна

  Ковтуняк

  Віктор

  Федорович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

1 - А клас

9

   Черновецька Олена Павлівна

 

1 - Б клас

10

   Митник Оксана Григорівна

 

  Сопінська

  Галина

  Тимофіївна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

1 - А клас

11

   Подгорна Світлана Михайлівна

   

1 - Б клас

12

   Удочкіна Тетяна Анатоліївна 

  

1 - В клас

13

   Марченко Надія Петрівна

 

1 – Г клас

14

 

 Петрович Наталія Валеріївна

 

  1 - Д клас  15

 

 

  Платон

  Людмила

  Алімівна

ЗОШ І-ІІ ст. № 8

1 клас

15

   Пустовойченко Тетяна Віталіївна

  Бондаренко

  Тетяна

  Вікторівна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»

1 - А клас

16

   Кобилянська Антоніна Василівна

 

1 - Б клас

17

   Сагайдак Таміла Михайлівна

 

1 - В клас

18

   Погорєлова Юлія Олександрівна